Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki organization

Forum posvecen animama i drugim zanimljivim sadrzajima
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije

Ići dole 
+6
Rock Lee Lotus
ra
Gaj Maito
NaGaTo~~~
Kisame Hoshigaki
Sakura
10 posters
AutorPoruka
Sakura
Admin
Admin
Sakura


Broj poruka : 248
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.02.09 12:53

E ovo ce sve obradovati Very Happy


Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Las-mejores-imagenes-de-akatsuki_imagenGrande


http://quizfarm.com/quizzes/omg+i+loved+this+quiz/lovinmanga4eva/which-akatsuki-member-are-you/

Ja sam
You Scored as Tobi
You are tobi, you are relitivly (sp...?) young and will refer to yourself as a "good boy" sometimes. You replace Sasori when he dies, and you are "friends" with Zetsu. lol!

A sada uzivajte What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://akatsuki-sr.forumsr.net
Kisame Hoshigaki
VIP
VIP
Kisame Hoshigaki


Broj poruka : 312
Godina : 28
Lokacija : Zrenjanin - Grad Buducnosti
Reputation : 0
Datum upisa : 17.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.02.09 13:32

ispao sam hidan
Nazad na vrh Ići dole
http://s3.bitefight.rs/c.php?uid=25260
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.02.09 14:11

PU MAJKU MU!
ja saM
You Scored as itachi

You are Itachi. You killed you whole clan (exept your lil bro who you tortured...) you have been assigned to capture the Nine-Tails Jinchuuriki Naruto.
Nazad na vrh Ići dole
Gaj Maito
VIP
VIP
Gaj Maito


Broj poruka : 297
Godina : 35
Reputation : 4
Datum upisa : 09.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.02.09 14:59

JA SAM DOBIO HIDANA..JA SAM DOBIO HIDANA...JA SAM DOBIO HIDANA,,,,JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 474811 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 596341 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 474811 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 596341 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 692268 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 692268 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 990503 Koji ste vi clan Akatsuki organizacije 990503
Nazad na vrh Ići dole
ra
VIP
VIP
ra


Broj poruka : 262
Lokacija : jamajka-kingson
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.02.09 15:56

lol ja sam hidan xDDD

You Scored as Hidan

You are hidan, you are the slowest attacker in the akatsuki, and you use a 3 headed sythe (sp...?) you use your religious beliefs in battle and you cannot die, and yet you want to. In battle you can transform into a figure like the grim reaper...(srry pic doesn't fit T~T)
Nazad na vrh Ići dole
Rock Lee Lotus
VIP
VIP
Rock Lee Lotus


Broj poruka : 11
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 16.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.02.09 18:57

Ja sam ispao Zetsu!!!


You Scored as Zetsu

You are Zetsu, a venus fly trap who eats bodies, you are also an akatsuki spy who has a split personality, your eyes are similar to the byakugan.
Nazad na vrh Ići dole
Rey
VIP
VIP
Rey


Broj poruka : 266
Godina : 28
Lokacija : Zrenjanin
Reputation : 0
Datum upisa : 16.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.02.09 20:38

You Scored as itachi

You are Itachi. You killed you whole clan (exept your lil bro who you tortured...) you have been assigned to capture the Nine-Tails Jinchuuriki Naruto.
T_T
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gamenode.co.nr
Aelita
VIP
VIP
Aelita


Broj poruka : 129
Godina : 25
Lokacija : Tokyo, Yapan
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime09.04.09 10:11

hehe ja sam deidara...

You Scored as Deidara
You are Deidara you have mouths (sp...?) in you hands,also you make clay scultures that you bring to life and use as explosive devices...

1.deidara
2.pein
3.tobi
4.zetsu
5.hidan
6.orochimaru
7.sasori
8.kisame
9.itachi
10.kakuzo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naruto-uzumaki.forummotion.com
zetsu
VIP
VIP
zetsu


Broj poruka : 165
Godina : 33
Lokacija : beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime15.08.09 6:19

a sta ocekujete ko sam ja lol
Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Izprvogxaxa
razliku od nekih ovde iz prvog sam pa mi izaso... ja
u nekom kvizu sam kankuzo pa eto... ali sad je ovo vazno.
Nazad na vrh Ići dole
Haku
VIP
VIP



Broj poruka : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 17.05.2015

Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime17.05.15 0:56

Ja sam Pain xD
Pa onda Itachi
mada najvise i ja mislim da licim na Peina xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji ste vi clan Akatsuki organizacije   Koji ste vi clan Akatsuki organizacije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji ste vi clan Akatsuki organizacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» AKATSUKI 4EVER
» koji vam je sprt omiljen
» Koji ste rang u narutu?
» Likovi koji su vam isli na nerve
» koji je vas "back to school" stil?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Akatsuki organization :: Humor-
Skoči na: