Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki organization

Forum posvecen animama i drugim zanimljivim sadrzajima
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Janglijaš

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Janglijaš
VIP
VIP
Janglijaš


Broj poruka : 20
Reputation : 0
Datum upisa : 04.02.2009

Janglijaš Empty
PočaljiNaslov: Janglijaš   Janglijaš Icon_minitime30.07.09 8:18

Eve i ja da se priavim.Mene je ime, dobro sade nije prvo ali me tako vabe Janglijaš.To vi je seoski lopov.To vi znaci Janglijas.
Nisam vi bio dugo na vođe jel saam bio u bolnice, ufataili me kada sam krao kokos i jaja.A kade seljak ufati da bije to vi je gore nego ssva milicija da ve bije, Kod mene su uselu ovaako radu sa janglijaašom kade ga ufate u jkradje,ne zovu miliciju nego se okopi jedno 10 ljudi sa velim motkama a mene vi ture u sred kruga a oni oko mene, i ondenake udri sabijaju one motke po mene. Kako vi ja digneem glavu onaj te sšići sa motkom od jedno tri metraa, i tako reedom, tukli su me zbog ddvee kokoške i nekoliko jaja.i bijo sam u bolnice dva meseca.Ja vi zivim u Kaonu kod kraljeva.Imam vi ja para, imamo mi jedno čeetiri ektara zabrana i toliko zemljee, ima marve, ma oma vi svega. <Ali mene je gušt da ukradem tudje, takvi su mi bili stričevi kade su bili mladki, takav mi je i buraz jedan od strikana a prica se da mi je takav i djed bio.To mi je tako šta da vi kažem. Inace ima se.Ja vi jedini u selu imaim kojuter i brat mi studira ekonomiku u BEOFRAD.Bio ssam u BEOGRAD ali se plašim tamo nema ništa bez mog sela.
Nazad na vrh Ići dole
Itači Učiha
Admin
Admin
Itači Učiha


Broj poruka : 349
Godina : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Janglijaš Empty
PočaljiNaslov: Re: Janglijaš   Janglijaš Icon_minitime12.08.09 1:43

E pa mi vidimo nema tebe mi se bas zabrinuli Janglijas
Nazad na vrh Ići dole
Janglijaš
VIP
VIP
Janglijaš


Broj poruka : 20
Reputation : 0
Datum upisa : 04.02.2009

Janglijaš Empty
PočaljiNaslov: Re: Janglijaš   Janglijaš Icon_minitime12.08.09 2:06

A eve o mene,ih kako je bilo dobri u Gucu,Jel bijo neko,al smo roksovali dva dana,jedva sam vi izdžao.Idem na pocinak.Nego sto vodje nema nedje neki kako se zove ovaj deo gde moze da se pricamo kade se vidimo.Ja vi ova slova ne mogu brzo da stišcem ono dole u onaj pravougaonik, bolje vako, da se popricamo ko ljudi. Ih što je bilo u Gucu, ja sam vi blizu Guce ima jedno sat pešaka a 15 minuta autom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Janglijaš Empty
PočaljiNaslov: Re: Janglijaš   Janglijaš Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Janglijaš
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Akatsuki organization :: Predstavljanje-
Skoči na: